2021 yılında gıda piyasasına giren Gurvita, Türkiye’nin ilk taze jöle kıvamında ki ilikli kemik suyu markasıdır.

Bahar Şamhili Tanju tarafından kurulan Faydalı Mamüller Gıda San. ve Tic. A.Ş bünyesinde üretilen Gurvita markası Türkiye’de tüketicileri ile kurduğu yakın bağ ile kısa sürede Türkiye’de ki pazar payını %60 a ulaştırmıştır.

Birka Reklam ile her geçen gün gelişim ve ürün çeşitliliğini artıran çalışmalarını vurgulamak, tanınırlığını arttırıp göz aşinalığını daha da yükseltmek amacıyla Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek çalışmaları için internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Gurvita, katılacağı etkinlikler ve satışlarında yer aldığı marketlerde ürünlerini daha dikkat çekici hale getirmek amacıyla, taleplerine en uygun olarak çarkıfelek seçeneklerinden gizli teleskopik ayaklı çarkıfelek için Birka Reklam ile görsel ve üretim konusunda anlaşma sağlamıştır.

Çarkıfelek – Şans Çarkı, ‘müşterileriniz için dönüyor’ sloganı ile üretim ve satışını yaptığımız çarkıfelek modelleri için satış temsilcilerimize 02163143600 numaralı sabit hattımızdan, 05078489670 nolu whats up hattından ya da https://www.birkareklam.com/carkifelek-urunu/ link den ulaşabilirsiniz.

Çalışma hayatına başladığı 1997 yılından beri geniş bir ürün yelpazesiyle birçok kuruma reklam hizmeti veren Birka Reklam’ı çarkıfelek çalışmalarında ki yaratıcı ve profesyonel çözümleri için tercih eden Gurvita firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.