Dental Anadolu, cortex ürün ve hizmetlerinin Türkiye yetkili distribütörü olarak İstanbul’da donanım tedarikçisi olarak müşterilerine ithalatçısından direk satış sağlamaktadır.

Birka Reklam ile ürün promosyon dağıtımlarını daha ilginç hale getirmek amacıyla internet üzerinde ki reklamlarımıza istinaden iletişime geçen Dental Anadolu, ‘çarkıfelek müşterilerimiz için dönüyor’ sloganı altında display ürün seçeneklerimizden çarkıfelek çalışmamız ile ilgili detaylı teknik özellik ve çeşitleri konusunda uzman müşteri temsilcilerimizden bilgi almıştır.

Dental Anadolu,  kullanım sağlayacakları alana istinaden kendileri için çarkıfelek çeşitlerinden en uygun olan gizli teleskopik ayaklı çarkıfelek ile ilgili Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Gizli teleskopik ayaklı çarkıfelek ürünümüz 2 kademeli uzama ve kısamaya sahip olup, 8mm çark üzerine digital baskı şeklinde Birka Reklam’ın İstanbu/Ümraniye-Keyap’da yer alan atölyesinde üretilmektedir.

Dental Anadolu firmasının ihtiyaç ve taleplerine bağlı olarak profesyonel grafik tasarım departmanımızın görsel çalışmasını hazırlayıp, tecrübeli montaj ekibimizin teslimatını sağladığı gizli teleskopik ayaklı çarkıfelek çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Dental Anadolu firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.