Hâkimlik sınavlarının adresi, hâkimlik akademisi İstanbul lider kariyer enstitüsü kuruluşu olarak 2022 yılından itibaren danışanlarına hizmet vermektedir.

Eğitimlerinin yanı sıra yayınları ile de danışanlarına yol gösteren destek olan Hâkimlik Akademisi, Birka Reklam ile display ürün seçeneklerinden çarkıfelek çalışmaları için internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Eğitimlerin daha eğlenceli ve keyifli olması adına çarkıfelek seçeneklerinden teleskopik ayaklı çarkıfelek uygulamalarının tasarım ve üretimi konusunda Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Birka Reklam’ın çarkıfelek seçeneklerinden en uygun fiyatlı ürünü olan teleskopik ayaklı çarkıfelek 70cm çapında dijital baskılı 2 kademeli yüksekliğe sahip olarak üretilmekte ve bu seğmenin en pratik kolay taşınabilir ve kurulabilir ürünü olarak öne çıkmaktadır.

Birka Reklam olarak her zaman çözüm odaklı çalışmalarımız ile müşteri memnuniyetini sağladığımız geniş ürün yelpazemizden teleskopik ayaklı çarkıfelek tercihleri ile Birka Reklam’a güvenen – seçen Hâkimlik Akademisi’ne Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.