Müşterilerine 7/24 kamyon kiralama hizmeti sunan Hat Trans, Birka Reklam ile Çekmeköy’deki yerleşkelerinin revize cephe giydirme folyo uygulamaları için iletişime geçmiştir.

Birka Reklam olarak 1998’den beri müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve taleplerine uygun kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyen firmamız, Hat Trans reklam çalışmalarında kurumsal firmaların öncelikli tercihi olan Birka Reklam ile cephe giydirme seçeneklerinden folyo kaplama için iletişime geçmiştir.

Cephe giydirme seçeneklerinden folyo kaplama genelde cephelerin kör yüzeyleri için tercih edilmektedir. Hat Trans da folyo kaplama montajı için kompozit panel kaplı olan yüzeyine uygun üretim ile uygulama sağlanması adına Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Birka Reklam olarak 3M markasının yetkili üreticisi ve tüm reklam çalışmalarımızı 3M ve Birka Reklam garantisiyle müşterilerimizin beğenisine sunmaktan büyük memnuniyet duymaktayızdır.

Buna bağlı olarak 25 yıllık deneyimimiz ve tecrübemiz ile Hat Trans Lojistik firması için cephe giydirme sekmeninin en uygun fiyatlı ürünlerinden folyo kaplama çalışmalarını sorunsuz ve kısa sürede tamamlamaktan ve Birka Reklam’a cephe giydirme çalışmalarının her adımında güvenerek  tercih eden firmamıza Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.