15 yıllık sağlık sektörü deneyimini son 5 yıl içersinde doğru hasta ve doğru doktor ilişkilendirmesiyle var olduğu sektörde farklı bir bakış açısıyla danışanlarına hizmet veren Health&Beauty ayrıca Avrupa ve dünya ülkeleri ile Türkiye arasında sağlık köprüsü olarak göze çarpmaktadır.

Birka Reklam ile Avrupa ve Dünya ülkelerinden gelen misafirlerinin şehir içi nakliyelerinde kullandıkları binek araçlarının reklam çalışmaları için internet üzerinden iletişime geçen Health&Beauty yetkilileri, Birka Reklam’ın 250’den fazla referanslarını inceleyerek ve sağlık sektöründe daha önceden hizmet verdiğimiz firmalardan aldıkları tavsiyeler ile araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam ile el sıkışmıştır.

Birka Reklam ile araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme konusunda anlaşan Health&Beauty yetkilileri, Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcilerinden araç giydirme de kullanılan folyo ve araç giydirme sonrası yapılacak yasal işlemler ve reklam vergileri konusunda da detaylı bilgi almışlardır.

Health&Beauty firmasına araç giydirme işlemlerinde tasarım konusunda profesyonel grafik departmanımız destek vermiş ve konusunda uzman montaj ekibimiz kaliteli üretim- işçilikle montaj işlemlerini beklenen sürecin öncesinde Birka Reklam garantisiyle teslim etmiştir.

Birka Reklam olarak bölgesel araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ın 3M baskı malzemesi ile kaliteli üretim ve profesyonel satış, grafik ve montaj ekibiyle çalışmayı tercih eden Health&Beauty firma yetkililerine tercihlerinden dolayı bir kez daha Birka Reklam ailesi olarak teşekkür ederiz.