IFF,  endüstrideki en çığır açan ürünlerden bazılarını geliştirmek için bilim ve yaratıcılığı birleştiren portföyü oldukça geniş ilk ana şirketlerinden birini 1889’da kurmuş geçmişten gelen en sağlam ve en köklü firmalardandır. Temel tat, doku, koku, beslenme, enzimler, kültürler, soya proteinleri ve probiyotikler kategorilerinde lider konumdadır.

Tüketicilerin ve müşterilerin değişen ihtiyaçlarına cevap vermek için sürekli gelişen çalışan IFF, var olduğu sektörlerde farklılığını bilinirliğini daha da arttırmak için katıldığı fuar alanlarında, seminerlerde ve toplantılarda kurulumu kolay ve pratik, taşıması kullanılan malzemeden dolayı çok hafif olan display ürün seçeneklerinden roll up banner ı tercih etmektedir.

Birka Reklam ile internet üzerindeki araştırmaları sonucunda iletişime geçen IFF Türkiye, Birka Reklam tarafından yurt dışından ithalatı yapılan display ürünler seçeneklerinden roll up banner – roll banner çalışmalarının üretimi konusunda el sıkışmıştır.

Reklam sektöründe uzun zamandan beri önemli bir yere sahip reklam ürünü olan display ürün seçeneklerinden roll up banner çalışmaları için Birka Reklam’ın kaliteli hizmet anlayışı, hızlı ve güvenilir ürün ve teslimatını tercih eden IFF firmasına tercihlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.