1885 yılından beri dünya genelindeki şirketlerin ürünlerini, süreçlerini, sistemlerinin kalitesini ve güvenliğini sağlayan Intertek, 1995 yılından itibaren Türkiye’de Intertek Test Hizmetleri A.Ş olarak İstanbul’da hizmet veren bir laboratuvar olarak denetim, sistem bilgilendirme ve eğitim, test, gözetim ve ürün belgelendirme hizmeti vermektedir.

Birka Reklam ile ‘en iyi pazarlamacınız aracınızdır’ sloganı ile internet üzerinden iletişime geçen Intertek, araç giydirme seçeneklerinden kendileri için en uygun olan komple araç giydirme çalışmaları için anlaşma sağlamıştır.

Araç giydirme seçeneklerinin en kapsamlı uygulaması olan komple araç giydirme çalışmalarında firma için sınırsız logo, marka, ürün resmi, slogan kullanılabilmektedir. Kanallı araçlarının tamamının kaplandığı bu uygulama 2015 ticari araçlarda reklam bulundurulması yönetmeliğine uygun olarak araç renk değişimi ve logo uygulaması olarak yapılmaktadır.

Araç giydirme seçeneklerinden komple araç giydirme uygulamaları sonrası yapılacak araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi konusunda da detaylı olarak bilgilendirilen Intertek yetkililerine komple araç giydirme uygulamaları ile ilgili Birka Reklam’ı tercih ettikleri için Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.