2000 yılından bu yana medikal sağlık sektöründe faaliyet gösteren özellikle de profesyonel sporcu sağlık malzemeleri konusunda Türkiye’de lider konumda olan İpek Medikal Sistemleri, Birka Reklam ile reklam çalışmalarıyla ilgili uzun zamandır işbirliği içeresindedir.

250’den fazla kurumsal müşteriye hizmet veren Birka Reklam display ürünlerini kendi ithal etmekte olup, baskılarını da kendi üretim tesisinde hazırlamaktadır. Display ürünler genellikle örümcek stand, roll up banner (roll banner) olarak bilinmekte ve tercih edilmektedir.

Özellikle şirketlerin kongre, seminer, fuar gibi etkinliklerde kurulumu ve taşıması oldukça kolay olan örümcek stand, roll up banner (roll banner) şirketlerin hızlı ve pratik şekilde tanıtım yapmasına da olanak vermektedir.

İpek Medikal Sistemleri de bu bakış açısıyla, Birka Reklam’ın ithalatını yaptığı reklam sektörünün en portatif ürünlerinden olan örümcek stant ve roll up banner (roll banner) katılacağı etkinlik için tercih etmiştir.

Alüminyum iskeleti olan örümcek stant ve roll up banner (roll banner) üzerine istemiş olduğunuz görseli yerleştirip reklam alanı oluşturabildiğiniz, zaman zaman görsel yenilemesi yaparak kullanım sürecini maksimum seviyeye çıkarabildiğiniz ürünler olarak da göze çarpmaktadır.

Birka Reklam ailesi olarak müşterilerimize en iyi ürün ve hizmeti en iyi maliyetlerle sunmayı amaç edinen Birka Reklam’ın display ürünlerinden örümcek stand, roll up banner (roll banner) çalışmaları için tercih eden İpek Medikal Sistemlerine tercihlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.