Dünyanın en eski teknik üniversitelerinden biri olan İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesinde yer alan İTÜ 1773, İTÜ Vakfı işletmesinde olan 3M Arge A.Ş tarafından işletilmektedir. İTÜ 1773 Maslak ve çevrimiçi satış bünyesinde kurumsal kimlik ve logolu tasarım ürünleri olan giyim, aksesuar, çanta, takı, kırtasiye, kitap ve ev yaşam ürünleri satışı yapılmaktadır.

Birka Reklam ile internet üzeri araştırmaları sonucunda iletişime geçen 3M Arge A.Ş. yetkilileri,  cephe giydirme seçeneklerinden cam kapı ve cam cephe giydirmeleri için folyo kaplama çalışmalarını tercih etmişlerdir.

Folyo kaplama özellikle cam yüzeylere ya da kompozit panel kaplanmış yüzeyler için tavsiye edilen bir ürün olup,  cam yüzeylerde komple folyo kaplama dışarısı ya da içeresinin gözükmeyeceğinden,  kör alanlar harici önerilmemektedir.

Bu anlamda İTÜ 1773 için,  cephe giydirme seçeneklerinden folyo kaplama çalışmaları folyo kesim şeklinde uygulanmıştır. Tecrübeli montaj ekibimiz, kaliteli üretim ve sorunsuz montaj süreci ile kısa sürede teslim ettiğimiz cephe giydirme seçeneklerinden folyo kaplama uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih eden İTÜ 1773’e tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.