İzomas 1974 yılında ısı ve su yalıtımı, beton tamirleri ve perlit üretimi konularında çalışma yapmak üzere kurulmuştur. 1983 yılı itibari ile Türkiye’de birçok özel mühendislik ve teknolojik çözüm odaklı çalışmaları ile başarısını arttıran İzomas, 1995 yılında toplamda 7 şirketi bünyesine katarak inşaat ve sanayi sektöründe hatırı sayılır söz sahibi ve çözüm odaklı hizmetleri ile kendine yer edinmiştir.

Birka Reklam’a Birka Reklam’ın yapmış olduğu internet üzeri reklam çalışmaları ile ulaşan İzomas, katılacakları fuarlar için Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden roll up çalışmalarının tasarım ve üretimi konusunda anlaşma sağlamıştır.

Roll up banner alüminyum malzemeden üretilen bir reklam ürünü olup, makaralı sistemi sayesinde görselleri içinde tutarak zarar görmesini engellemektedir. Ayrıca roll up’ın tasarımının bulunduğu baskı yüzeyi müşterinin talep ve ihtiyaçlarına göre değişebilmektedir.  Bu anlama da roll up banner fiyat ve boyut avantajlarından dolayı reklam sektörünün en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır.

Birka Reklam olarak 85*200cm roll up çalışmalarının tasarımı ve üretimi konusunda destek verdiğimiz İzomas firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.