İzsu veya T.C İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü olarak 1987 yılında İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmetlerine başlamıştır.

 

Birka Reklam ile katılacakları bir etkinlik için çarkıfelek çalışmaları ile ilgili internet üzerinden iletişime geçen İzsu yetkilileri, Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcilerinden kendileri için en uygun olan teleskopik ayaklı çarkıfelek için anlaşma sağlamıştır.

 

İzsu’nun su ve kanalizasyon hizmetlerini yürütme ve bu amaçla kurduğu devraldığı tesisler ile ilgili bilgilendirme çalışmaları için tercih ettikleri teleskopik ayaklı çarkıfelek ürününün üretim ve İzmir gönderili desteğini sağlamışızdır.

 

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre üretilen çarkıfelek çalışmalarımız, eğlenceli etkinlerin yanı sıra öğretici etkinlikler içinde tercih edilmesinden ve İzsu yetkililerine kaliteli hizmet ve ürün ile sunmaktan memnuniyet duymaktayız.

 

Birka reklam olarak müşterilerimize her zaman çözüm odaklı ürünler sunmaktan ve müşteri memnuniyetini %100 sağlayarak ilk tercih olduğumuz için İzsu yetkililerine Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.