Jabra, ses ekipmanları ve video konferans sistemleri konusunda uzmanlaşmış bir Danimarka markası olup, tüketicileri ve kurumsal müşteriler için kablosuz, gerçek kablosuz ve kablolu kulaklıkların üretim ve pazarlamasını yapmaktadır.

Birka Reklam ile internet üzeri araştırmaları sonucunda iletişime geçen Jabra, Birka Reklam’ın yurtdışından ithal ettiği display ürünlerinden, roll up banner çalışmaları için destek almıştır.

Roll up banner’lar, reklam sektöründe uzun zamandır kullanılan ve reklam sektöründe farklı pek çok isme ve önemli bir yere sahip olan ürün olarak display ürün seçeneklerinde göze çarpmaktadır. Kurulumu kolay ve kullanılan malzemelerden dolayı çok hafif bir ürün olan roll up banner’lar genellikle fuar alanlarında, seminerlerde, toplantılarda tercih edilmektedir.

Roll up bannerlar alüminyum iskelete sahip olup, üzerine istemiş olduğunuz görseli yerleştirebildiğiniz farklı ölçüleri de bulunan bir reklam alanına sahiptir. Aynı gün içersin de üretim ve teslimatın da sağlanabildiği roll up bannerlar,  çözüm odaklı ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen Birka Reklam’ın display ürünlerdeki en çok ilgi gören seçeneklerindendir.

Birka Reklam olarak, Jabra firmasına display ürün seçeneklerimizden roll up banner çalışmalarında çözüm ortağı olmaktan memnuniyet duymakta ve tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür etmekteyiz.