Dijital Reklam Çözümleri alanında uzman ekip ve 10 yıllık tecrübe ile marka danışmanlığı, reklam stratejileri, grafik – web tasarım konusunda var olduğu piyasada önemli bir yere sahip olan Karınca Ajans;  ‘her markanın arkasında iyi bir ajans’ sloganıyla yenilikçi ve yaratıcı çalışma ve çözümleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Yakın zamanda, Şanslı mısınız? Sloganıyla sosyal medya üzerinden tanıtımlarımıza devam ettiğimiz Display ürünlerimizden çarkıfelek ürünü için; müşteri dikkatini çekmek, promosyonların birde bu şekilde denenmesi için öneride bulunulmuştur.

Çalışmalarımız ve önerilerimiz ile çözüm ortağı olduğumuz Karınca Ajans’ın talebiyle ürettiğimiz çarkıfelek ürününün şehirlerarası nakliye ve sorunsuz kurulum ile müşterimize teslim edilmiştir.

Yenilikçi ve yaratıcı düşünce ve hizmetler konusunda İstanbul’da; profesyonel tasarım, kaliteli baskı-üretim, 3M baskı malzemesi, tecrübeli montaj ve Birka Reklam garantisi ile hizmet verdiğimiz çözüm ortağı olduğumuz Karınca Ajans’a tercihlerinden dolayı teşekkür ederiz.