Birka Reklam olarak birebir kurumsal ve perakende müşteri portföyümüzün haricinde, reklam sektöründe hizmet veren ancak çalışmalarında üretim ve uygulama süreci bulunmayan reklam- organizasyon firmalarının müşterileri için özel ürün ya da uygulama çalışma taleplerine Birka Reklam olarak destek vermekte tedarik sağlayabilmekteyizdir.

Yine bu şekil bir talebe istinaden, Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek çalışmalarına ihtiyaç duyan Kuzela Organizasyon, Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden özel üretim ahşap ayaklı çarkıfelek çalışmaları için Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Birka Reklam ile internet üzerinden iletişime geçen Kuzela Organizasyon yetkilileri, tanıtımlarında çalıştıkları bir göz damlasının piyasa koşullarında tanınırlığını yükseltmek potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek amaçlı Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek çalışmasını tercih etmiş ve bunda ne kadar doğru karar verdiklerini müşteri beğeni ve söylemleri ile tarafımızla paylaşmışlardır.

Birka Reklam olarak her zaman koşulsuz müşteri memnuniyetini amaç edinen Birka Reklam, tecrübeli kadrosu, sürekli yenilenen teknolojisi ve dünya standartlarında hizmet kalitesiyle müşterilerine yaratıcı ve profesyonel çözümler sunmakta ve sunmaya devam etmektedir.

Birka Reklam olarak display ürün seçeneklerinden çarkıfelek çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Kuzela Organizasyon’a tercihlerinden ve güvenlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.