Mas Home, perde, döşemelik kumaş, duvar kâğıdı, dekorasyon, aksesuar gibi evinize değer katan güzelleştiren ürün ve fikirler ile İstanbul Keyap Çarşı sitesinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Birka Reklam gibi kaliteli hizmet anlayışını benimseyen ve aynı çarşı sitesinde yer alan Mas Home, Birka Reklam’ın en iyi performans ile müşteri memnuniyeti sağladığını ziyaretleri, birebir çalışmalarına şahit olarak ve referansları ile teyitleşmiştir.

Mas Home, firmaları için küçük ama dikkat çekici sade ama kaliteli cephe giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ın deneyimli müşteri temsilcileri ile görüşme sağlamış ve cephe giydirme seçeneklerinden folyo kaplama-kesim için anlaşma sağlamıştır.

Folyo kaplama, cam yüzeylere ya da kompozit zeminler için tercih edilen bir çalışma olup, cephenin folyonun kendi renklerinde ya da baskı ile tamamen kaplanmasının yanı sıra folyo kesim ile de kısmi olarak kaplandığı bir çalışmadır.

Folyo kaplama-kesim için anlaşma sağladığımız Mas Home’a profesyonel grafik departmanımız tarafından cephe üzerinde istedikleri ölçü,  vurgulanması talep edilen yazı ve sunum özelliklerine istinaden basit ama akılda kalıcı yazım ve görsel oluşturulmuştur.

Mas Home yetkilileri tarafından da oluşturulan farklı pek çok seçenekten tercihi yapılan çalışma ile ilgili kaliteli üretim ve profesyonel montaj işlemleriyle kısa sürede sonuçlanan cephe giydirme seçeneklerinden folyo kaplama-kesim için Birka Reklam’ı tercih eden Mas Home yetkililerine Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.