Evcil hayvan malzeme mağazası olan Mas Pet gıda sektörü adı altında müşterilerine İzmir’de hizmet vermektedir.

Birka Reklam ile promosyon dağıtımlarını daha eğlenceli ve dikkat çekici yapmak amacıyla display ürünlerden çarkıfelek çalışmaları için tavsiye üzerine iletişime geçen Mas Pet, kendileri için en uygun olduğuna karar verdikleri teleskopik ayaklı çarkıfelek uygulaması için tasarım, üretim ve teslimat konusunda Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Çarkıfelek seçeneklerinin en uygun segmentli ürünü olan teleskopik ayaklı çarkıfelek, 50 yada 70cm çapında çark üzeri müşteri taleplerine bağlı olarak dijital baskı şeklinde hazırlanmakta olup, ayak kısmı 2 kademeli olarak yükselip alçalan özelliğe sahiptir.

Bu anlamda üretim ve teslimatını kısa sürede yaptığımız çarkıfelek çalışmalarından teleskopik ayaklı çarkıfelek uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih eden Mas Pet firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.

Çarkıfelek bir diğer ismi ile Şans Çarkı talepleriniz için Birka Reklam’a 02163143600 ya da 05078489670 nolu telefonlarımızdan ulaşabilir, konusunda uzman müşteri temsilcilerimizden çarkıfelek seçenekleri ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.