Dört çocukluk arkadaşının hayalleri ile ortaya çıkan Max Sahne Dekor Tasarım müşterilerinin,  kurumsal toplantı – sahne, karşılama, dekor, dış mekân – avm etkinlikleri, fuar stantları gibi akla gelebilecek tüm projeleri için düşüncelerine karşılık vermek amacıyla kurulmuştur.

Birka Reklam ile tavsiye sonucu iletişime geçen Max sahne dekor tasarım, fuar stant reklam çalışmaları için çözüm ortağı olarak kaliteli hizmet anlayışı, kusursuz iletişim ve referansları ile Birka Reklam’ı tercih etmiştir.

Max sahne dekor tasarıma yakın zamanda Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek çalışmalarından 70cm çapında ki teleskopik ayaklı çarkıfelek hazırlanmıştır.

Çarkıfelek – Şans Çarkı genel olarak fuar ve etkinliklerde müşterilerin dikkatlerini çekmek amacıyla alternatif ölçü ve özelliklerde üretilerek promosyon dağıtımlarını daha heyecanlı ve eğlenceli hale getirmiştir.

Çarkıfelek müşterileriniz için dönüyor sloganı ile üretimini yaptığımız display ürün seçeneklerinden Çarkıfelek – Şans Çarkı uygulamaları ile ilgili tarafımıza https://www.birkareklam.com/carkifelek-urunu/ linkinden ya da 05078489670 nolu whats up numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Çarkıfelek – Şans Çarkı ürünümüzün yanı sıra diğer reklam amaçlı tedarik ve üretimini sağladığımız hizmetlerimizin sergilendiği Ümraniye ofisimizde sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.