2014 yılında İstanbul Ataşehir’de kurulan Mec, yabancı dil eğitim hizmetlerinin yanında, çevirmenlik, özel seminer ve eğitim programları ile danışan ve öğrencilerine hizmet vermektedir. Bununla beraber son zamanlarda dünya çapında markası olan Lıngua Hotels ile yabancı dil eğitimlerini uluslararası boyutta başarı ile sürdürmektedir.

Birka Reklam’ın yurt dışından ithalatını yaptığı display ürün seçenekleri için,  internet üzerinden iletişime geçen Mec yetkilileri,  kolay taşınabilinir özelliği ve ekonomik maliyetlerinden dolayı Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden roll up banner (roll banner) çalışmalarını tercih etmişlerdir.

En çok tercih edilen display ürünlerden biri olan roll up banner (roll banner),farklı ölçülerde görsel uygulama alanına sahip alüminyum kasalı portatif bir üründür.  Özellikle sunum bakımından şık olması nedeniyle fuar alanlarının, seminerlerin ve toplantıların vazgeçilmez reklam malzemesi olarak kullanılmaktadır.

Birka Reklam olarak, profesyonel grafik tasarım, kaliteli baskı ve üretimin Birka Reklam garantisi ile hazırlanarak, teslimatının sağlandığı display ürünlerimizden roll up banner (roll banner) çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Mec  Eğitim Danışmanlık Turizm A.Ş yetkililerine tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.