Meda Şömine Baca, 1989 yılında kurulan ve 2024 yılı itibari ile Avrupa ‘nın en prestijli ve Dünya markası kabul edilen 20 üretici firmanın Türkiye temsilcisi olarak şömine sektöründe büyük bir başarı sağlamıştır.

Meda Şömine Baca, Birka Reklam gibi var olduğu sektöründe en büyük pazar payına ve en geniş ürün yelpazesine sahip olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Bu anlamda araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih edip güvenmesi tesadüfi değildir.

Araç giydirme çalışmaları ile ilgili Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcilerinden araç giydirme seçenekleri, araç giydirme de kullanılan folyo, araç giydirme sonrası yapılması gereken yasal ve vergi süreçleri hakkında detaylı bilgi alan Meda Şömine Baca yeklileri, kendileri için en uygun olan bölgesel araç giydirme uygulaması ile ilgili Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz çalışmalarımızda müşterilerimizin taleplerine en doğru dönüşü sağlamak amacıyla tasarım konusunda da ek ücret almaksızın destek vermekte profesyonel montaj ekibimiz ile en iyi araç giydirme uygulamasını Birka Reklam garantisi ile sunmaktayızdır.

Müşterilerimizin hem zevklerine hem bütçelerine uygun çalışmalarımızla her zaman ilk tercihleri olmaktan memnuniyet duyduğumuz araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih eden Meda Şömine Baca firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.