En sevilen markaların, seçkin tasarımcıların en yeni koleksiyonlarını milagron.com dan müşterilerine inceleme ve güvenli ödemeyle alma fırsatı sağlayan Milagron, Birka Reklam ile Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek çalışmaları için internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Çarkıfelek müşterilerimiz- müşterileriniz için dönüyor sloganı ile promosyon dağıtımlarını daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirmek isteyen Milagron, Birka Reklam’ın çarkıfelek seçeneklerinden kendilerine en uygun ahşap ayaklı çarkıfelek çalışmaları için internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Çarkıfelek seçeneklerinden ahşap ayaklı çarkıfelek ürünü, alt sandık, ayak ve çark şeklinde 3 kademeden üretilmekte olup, tek parça olarak teslim edilmektedir. Çark üzerine yapılan dijital baskı müşterilerimizin talepleri doğrultusunda grafik departmanımızca hazırlanmaktadır.

Üretim ve uygulama süreci konusunda uzman profesyonel montaj ekibimizce tamamlanan çarkıfelek çalışmaları için daha detaylı bilgilere,  0507 848 96 70 no’lu WhatsApp telefon hattından arayıp öğrenebilirsiniz.

Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek çalışmalarından ahşap ayaklı çarkıfelek uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih eden Milagron firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.