Bursa Osmangazi’de müşterilerine hizmet veren Modacco stok, toptan fiyatına perakende satışları ile müşterilerine açık arttırma ile yerinde ve sanal olarak ürün satışı yapan bir firma olarak dikkat çekmektedir.

Birka Reklam’a promosyon ürünlerini farklı bir şekilde dağıtma fikri için araştırma yaparken internet üzerinden rast gelen modacco stok, Birka Reklam’ın display ürünlerinden çarkıfelek-hediye çarkı alternatiflerinden teleskopik ayaklı çarkıfelek için Birka Reklam’ın tecrübeli müşteri temsilcileri ile iletişime geçmiştir.

Birka Reklam,  reklam amaçlı müşterilerinin ihtiyaçlarına göre farklı ölçü ve özellikte çarkıfelek modelleri hazırlamakta ve müşteri memnuniyeti ön planda tutan tutumu ile 25 yıldır yaratıcı ve profesyonel çözümleri ile var olduğu sektörde ilklerin adresi olmaktadır.

Birka Reklam olarak display ürün seçeneklerinden çarkıfelek uygulamalarından teleskopik ayaklı çarkıfelek üretimi için Birka Reklam’ı tercih eden Modacco stok firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.