Mono event organizasyon hizmetleri, yeni nesil etkinlik yönetimi ile tekrarı ve telafisi olmayan özel anıları müşterileri için kusursuz anılara çevirmeyi amaç edinen bir İzmir firması olarak göze çarpmaktadır.

Birka Reklam ile internet üzeri araştırmaları sonucunda iletişime geçen Mono Event, Birka Reklam’ın ‘çarkıfelek müşterileriniz için dönüyor’ sloganı ile internetten sık sık paylaşımlarını yaptığı display ürün seçeneklerinden çarkıfelek (hediye çarkı) için müşteri temsilcileri ile iletişime geçmiştir.

Genelde fuarlarda müşterilerin dikkatlerini çekmek, ofislerde çalışma arkadaşlarının motivasyonunu arttırmak için ihtiyaca göre alternatifli çarkıfelek modelleri ile özendirme dağıtımına farklı bir bakış açısı getiren çarkıfelekler için;

Müşterilerimizin istediği tip ve modelde üretim yapmakta ve müşterilerimize teslimat konusunda da hizmet vermekteyizdir.

Display ürünlerden Çarkıfelek (hediye çarkı) seçeneklerinden teleskopik ayaklı çarkıfelek için anlaşma sağladığımız Mono Event firmasına güzel bir lansman organizasyonun da Birka Reklam’ı İstanbul’daki tedarik firması olarak seçip tercih ettikleri için bir kez daha teşekkür ederiz.