2007 yılında kurulan More Events, var olduğu sektörde insan odaklı çalışmayı kendine görev edinmiş yaratıcı ve sonuç odaklı projeleriyle müşterilerinin memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur.

Reklam sektöründe seviyeli ve saygılı rekabetin yanı sıra dayanışmanın da önemini bilen Birka Reklam More Events firmasına display ürün seçeneklerinden çarkıfelek çalışmaları için destek vermiştir.

Birka Reklam ile internet üzerinden iletişime geçen More Events, kendileri için gerekli olan çarkıfelek detaylarını belirttikten sonra,  Birka Reklam’ın konusunda uzman satış temsilcileri tarafından hem ekonomik hem de kullanım ve taşıma kolaylığı olan teleskopik ayaklı çarkıfelek çalışması için el sıkışmıştır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre alternatifli olarak ürettiğimiz çarkıfelek modellerimizden,  kendi müşterileri için en uygun olan teleskopik ayaklı çarkıfeleği seçen More Event firmasına, görsel hazırlık ve montaj konusunda da en kısa süreçte teslimat sağladığımız için Birka Reklam olarak memnuniyet duymakta ve tercihlerinden dolayı  More Events firmasına Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.