İstanbul Güngören’de kadın giyim mağazası olarak hizmet veren My Magazin, kadınların baştan aşağı son derece şık olmaları için her sene modaya uygun çalışmalar yapmakta ve geniş bir müşteri potansiyeline hizmet vermektedir.

Birka Reklam ile güncel kadın giyim ürünlerinin parça olarak tanıtımı için Birka Reklam’ın display ürünler seçeneklerinden roll up banner(roll banner) çalışmaları için internet üzerinden iletişime geçen My Magazin firma yetkilileri, display ürünler içersin de en fazla kullanılan tanıtım ve reklam malzemesi olan 85*200cm ölçülerinde roll up banner(roll banner) karar kılmışlardır.

250 den fazla kurumsal müşteriye hizmet veren Birka Reklam display ürünlerini kendi ithal etmekte olup, baskılarını de kendi üretim tesisinde yapmaktadır. Display ürün seçeneklerinden roll up banner(roll banner) çalışmaları için Birka Reklam’ın profesyonel grafik tasarım departmanı ve tecrübeli montaj ekibini tercih eden My Magazin firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.