Dünyanın her yerindeki hastalarına güvenli ve güvenilir sağlık hizmeti sunmak amacıyla kurulan Mydora, Türkiye’deki birinci sınıf doktor ve hastanelerle işbirliği yaparak plastik cerrahiden, saç ekimine kadar pek çok alanda danışanlarına çeşitli tedaviler sunmaktadır.

Birka Reklam ile internet üzeri araştırmaları sonucu rast gelen Mydora, Birka Reklam’ın müşteri temsilcileriyle display ürün çalışmalarından çarkıfelek ürünleri hakkında iletişime geçerek detaylı bilgi almışlardır.

Çarkıfelek oyunu olarak da ifade edebileceğimiz çarkıfelek ürünümüz müşterilerimizin istek ve taleplerine göre çeşitli renk, boyut ve özellikte profesyonel montaj ekibimiz tarafından üretimi sağlanıp hazırlanabilmektedir.

İhtiyaca göre alternatif çarkıfelek modellerinden masaüstü çarkıfelek konusunda tercihte bulunan Mydora yetkilileri, ABD yapılacak bir fuar etkinliği için Birka Reklam’ın kalite üretim ve de monte çarkıfelek çalışmasını kısa sürede teslim alabilmiştir.

Birka Reklam olarak, Mydora Health Care Ataşehir firmasına display ürün seçeneklerinden masaüstü çarkıfelek çalışmaları için hem tasarım hem üretim konusunda Birka Reklam’ı tercih ettiklerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.

Siz değerli müşterilerimiz için çarkıfelek ürünlerimiz ile ilgili daha detaylı uygulama ve fiyat bilgisi almanız adına bizlere 05078489670nolu whats up numaramızdan şuan ulaşabilirsiniz.