2017 yılında kurulan Mylove Butik, online hazır giyim markası olarak kadınların oldukça rağbet ettiği bir firma olarak göze çarpmaktadır.

MyLove, yılların tecrübesi ve sadık müşteri kitlesinin talepleri doğrultusundan kendi tasarımlarını üretmeye ve müşterileri ile buluşturmaya başladığı yakın zamanda müşterilerinin dikkatine çekmek amacıyla Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek ürünü hakkında teknik detay ve örnek görseller için internet üzerinden Birka Reklam’ın profesyonel müşteri temsilcileri ile iletişime geçmiştir.

Özellikle fuar ve tanıtımlarda müşteri dikkatini çekmek için tercih edilen çarkıfelek çalışmaları, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine istinaden alternatifli modeller olarak Birka Reklam tarafından özenle ve kısa sürede üretilebilmektedir.

Birka Reklam olarak çarkıfelek seçeneklerinden teleskopik ayaklı çarkıfelek ürünü için kaliteli baskı ve üretim ile kısa sürede hazırladığımız çarkıfelek uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih eden Mylove Butik firması yetkililerine tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.