Naklog Lojistik ve servis hizmetleri 1988 yılında yurtiçi dağıtım çalışmaları yapmak amacı ile kurulmuştur. Zamanla müşteri talepleri doğrultusunda uygun lojistik hizmetleri ile günümüzün iddialı proje taşımacılığı firmalarından biri haline gelmiştir.

Naklog lojistik işine gösterdiği özen ve saygıyı doğaya da göstermekte ve yeni araçlarını elektrikli olarak alımın yapıp lojistik sektöründe iyimser bir sürece adım atılması için öncü olmaktadır.

Bu anlamda Naklog lojistik yetkilileri, Birka Reklam ile örnek teşkil edecek çalışmalarının bilinirliğini arttırmak ayrıca göze hitap etmesini sağlamak amaçlı araç giydirme uygulamaları için internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcilerinden araç giydirmede kullanılan folyo özellikleri, kullanım detayları ve garanti süreçleri konusunda bilgi alan Naklog lojistik, araç giydirme sonrası yapılması gereken vergi ve yasal süreçle ilgili de detaylı bilgi sahibi olmuştur.

Birka Reklam tarafından araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme ile üretim ve uygulama seçeneğini tercih eden Naklog lojistik, tasarım çalışmaları içinde konusunda uzman grafik departmanımızdan destek almıştır.

Araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmaları için 3M Cast folyo ve Birka Reklam garantisi ve uzman montaj ekibimiz ile kısa sürede üretim ve montajını tamamladığımız araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih eden Naklog lojistik firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.