2021 yılında Ataşehir Metropol AVM’de açılan Nuri Ukan Hairsalon, güzellik salonu kategorisinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Etilerde ki yerlerinden sonra Ataşehir’de de müşterilerine hizmet vermeye başlayan Nuri Ukan Hairsalon, müşterilerinin dikkatini çekmek,  özendirme dağıtımlarını daha eğlenceli hale getirmek için, Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek ürünü çalışmaları ile ilgili Birka Reklam’ın deneyimli müşteri temsilcileri ile internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre alternatifli çarkıfelek modellerine sahip Birka Reklam, Nuri Ukan Hairsalon için display ürünlerinden çarkıfelek seçeneklerinden teleskopik ayaklı çarkıfelek üretimi için profesyonel grafik tasarım ve kaliteli baskı konusunda destek almıştır.

Birka Reklam olarak 1995 yılından beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet verdiğimiz birçok kuruma olduğu gibi Nuri Ukan Hairsalon’da çözüm odaklı yaratıcı ve profesyonel destek verdiğimiz için memnuniyet duymaktayız.

Birka Reklam olarak display ürün seçeneklerinden çarkıfelek uygulamalarından teleskopik ayaklı çarkıfelek üretimi için Birka Reklam’ı tercih eden Nuri Ukan Hairsalon’a tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.