2012 yılında İkitelli, İstanbul adresinde faaliyetlerine başlayan Nuvita  İlaç, Türkiye’nin öncü ilaç, takviye edici gıda ve kozmetik üretim firması olup, etik pazarlama kurallarına uyarak en iyi üretim koşulları ile müşterilerine hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Nuvita İlaç, Birka Reklam ile katılacakları fuar ve seminerler için müşterilerinin dikkatini çekmek ve promosyon dağıtımlarını daha eğlenceli hale getirmek için display ürün seçeneklerinden çarkıfelek çalışmaları için iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın müşteri ihtiyaçlarına göre alternatifli olarak hazırladığı çarkıfelek çalışmalarından ahşap ayaklı çarkıfelek modelini tercih eden Nuvita İlaç, tasarım konusunda da Birka Reklam’ın profesyonel grafik departmanından da destek almıştır.

100cm ayak ve 70cm çark olarak 18mm Mdf kullanılarak sandık, ayak ve çarkları hazırlanan ahşap ayaklı çarkıfeleğin çark üzeri görselleri dijital baskı olarak basılmış, şık başlıklı vidalar ile sandığa montajı ve stoper sistemi hazırlanmıştır. Alt kısmında genel olarak logo uygulaması tercih edilen bu çarkıfelek modeli için Birka Reklam’ı tercih eden Nuvita İlaç firmasına Birka Reklam ailesi olarak tercihlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.