Örümcek Masa

Örümcek Masa

Birka Reklam olarak yurt dışından ithal ettiğimiz display ürünlerden biride örümcek masadır. Tanıtımlarınızda, fuarlarınızda, toplantılarınızda portatif ve şık bir ürün arıyorsanız Örümcek Masa tam istediğiniz gibi bir üründür.Örümcek Masa tüm organizasyonlarınız için pratik çözümler sunar.

Örümcek masanın yüksek kalitedeki dijital baskısı, gösterişli yapısı, sağlamlığı, şıklığı ve portatif olma özelliği tanıtımlarda ve fuarlarda tercih edilen ürünlerin başında gelmesini sağlamaktadır.

Örümcek masa yurt dışından özel karton ambalaj içinde gelir. Karton ambalaj içinde, siyah çantasıyla örümcek masa gövdesi, metal çubukları, paneli, mıknatısı ve örümcek masanın üst ahşabı bulunur. Yapmanız gereken tek şey örümcek masanın baskısını hazırlamak ve örümcek masa üzerine uygulamaktır.

[separator style_type=”none” top_margin=”” bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””][title size=”2″ content_align=”left” style_type=”double” sep_color=”” class=”” id=””]Örümcek Masa Kullanım Şekli[/title]
Örümcek Masa Kurulumu

Örümcek Masa Kurulumu

Örümcek Masa alüminyum çubuklardan oluşmaktadır. Örümcek masanın alüminyum kasası gümüş renktedir. Örümcek masanın üst ahşabı siyah simli olduğundan, oldukça şık bir görünüm sergilemektedir. Örümcek masanın iskeleti kurulduktan sonra, örümcek masa çantasının içerisinden çıkan demir çubuklar, örümcek masanın üzerine monte edilir.

Bu sayede örümcek masa sabitlenmiş olur. Örümcek masa iskelet kurulumu tamamlandıktan sonra, örümcek masa üzerine baskı giydirme işlemi yapılması gerekir.

[separator style_type=”none” top_margin=”” bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””][title size=”2″ content_align=”left” style_type=”double” sep_color=”” class=”” id=””]Örümcek Masa Kullanım Yerleri[/title]

Örümcek Masa tüm ürün tanıtımlarında kullanılabilir, geniş grafik alanı sayesinde örümcek masa tanıtımlar için etkileyici bir görsellik sunar. Örümcek masa fuarlarda, Örümcek masa seminerlerde, örümcek masa alışveriş merkezlerinde, örümcek masa Kongrelerde hem şık , hem pratik çözümler sunar. Kısaca örümcek masa aklınıza gelen her yerde kullanmanız mümkündür. Örümcek masasının taşınabilir çantası ile istediğiniz yere götürmeniz mümkündür. Örümcek masa sizin en şık ve pratik yardımcılarınızdan biridir.

[separator style_type=”none” top_margin=”30″ bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””][title size=”2″ content_align=”left” style_type=”double” sep_color=”” class=”” id=””]Örümcek Masa Uygulama Şekli[/title]
Örümcek Masa Uygulaması

Örümcek Masa Uygulaması

Örümcek Masa çantasının içerisinden çıkan baskı paneli, örümcek masa için yapılacak olan tasarım çalışması tamamlandıktan sonra, örümcek masanın ölçüsünde folyo üzerine dijital baskı yapılır. Örümcek masanın paneline, yapılmış olan dijital baskı kaplanır, böylece örümcek masanın baskı işlemi tamamlanmış olur. Örümcek masanın baskı panelini, örümcek masanın üzerine tutturmak için, örümcek masanın baskı panelinin arkasına çift taraflı bantla kaplanmış olan mıknatıs giydirilir. Baskı paneli örümcek masanın üzerine monte edilir.

Örümcek masanın kurulumu tamamlandıktan sonra, son kontrolleri yapılır. Örümcek masaya ait tüm ekipmanlar tekrar paketlenir ve özel taşıma çantasına konularak müşteriye teslim etmeye hazır hale getirilir. Müşterilerimiz örümcek masayı aldıktan sonra kurulumunu 5 dk. gibi kısa bir sürede yapabilmektedir. Örümcek masa herkesin rahatlıkla taşıyabileceği hafiflikte bir üründür, örümcek masa binek otomobil bagajlarına sığabilecek şekilde tasarlanmıştır ve bir yerden başka bir yere rahatça götürülebilir.

Örümcek masa fuarlarınızda, ürün tanıtımlarınızda kullandıktan sonra, dikkatli bir şekilde toplanıp, çantasında muhafaza edilirse, diğer tanıtımlarınız için kullanabilirsiniz. Örümcek masanın üzerindeki baskıyı yenilemek mümkündür, bunun için yapmanız gereken örümcek masa ölçüsünü baskı firmanıza bildirmek ve örümcek masa için yeni görsel hazırlanmasını sağlamaktır.

Birka Reklam firması olarak vermiş olduğumuz diğer bir hizmette , ithalatını yapmış olduğumuz örümcek masanın yedek parçalarını ayrıca satmamızdır. Satın almış olduğunuz örümcek masanızı başka bir ürün tanıtımınızda kullanmak isterseniz, yapmanız gereken; Birka Reklam firması yetkilileri ile irtibat kurarak , örümcek masa için gerekli olan mıknatıs, baskı paneli ve dijital baskıyı temin edebilirsiniz. Örümcek masa yaklaşık 50kg kadar ağırlık taşıyabilmektedir.

[separator style_type=”none” top_margin=”” bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””][title size=”2″ content_align=”left” style_type=”double” sep_color=”” class=”” id=””]Örümcek Masa Ölçüleri[/title]

Örümcek masanın iki ayrı ölçüsü bulunmaktadır. Örümcek masanın üst ahşap ölçüsü 90cm x 40cm, örümcek masanın yerden yüksekliği ise 87cm’dir. Örümcek masanın diğer ölçüsü, üst ahşap uzunluğu 130cm x 40cm olan örümcek masadır. Yerden yüksekliği diğer örümcek masada olduğu gibi 87cm’dir.

Örümcek masa kullanımı sırasında dilerseniz, örümcek masanın alüminyum profil kısmına raf koyarak evraklarınızı veya broşürlerinizi saklayabilirsiniz.

[separator style_type=”none” top_margin=”” bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””][title size=”2″ content_align=”left” style_type=”double” sep_color=”” class=”” id=””]Örümcek Masa Dijital Baskı Ölçüsü[/title]

90cm’lik örümcek masa için dijital baskı ölçüsü :

86cm x 164cm’dir. Örümcek masa baskı paneli, örümcek masa kasasına kaplandığında, önden görünen alan 80cm’lik bir alandır. Örümcek masa tasarımı yapılırken bu ölçüyü dikkate almanız gerekmektedir.

130cm’lik örümcek masa için dijital baskı ölçüsü :

86cm x 216cm’dir. Örümcek masa baskı paneli, örümcek masa kasasına kaplandığında önden görünen alan 110cm’lik bir alandır. Örümcek masa tasarımı yapılırken bu ölçüyü dikkate almanız gerekmektedir.