orumcek-stand ornekleri_saglik sektoru

Birka Reklam olarak ithalatını yapmış olduğumuz Örümcek Stand, reklam sektöründe kullanılan en portatif ürünlerden biridir. 45cm eninde 80cm yüksekliğinde tekerlekli bir çantanın içinden çıkan örümcek stand 230cm yüksekliğe 3,5mt genişliğe erişmektedir. Örümcek stand iskeletine giydirilen paneller ile 9.5m2′ lik bir görsel alan meydana gelmektedir. Kullanım alanı çok geniş olan örümcek stand bu özellikleriyle firmalar tarafından çok tercih edilen bir üründür. Özellikle ilaç firmalarının yoğunlukla kullandığı stand türü olan örümcek stand, sektörde pop up diye de bilinmektedir

 

Örümcek Stand Özellikleri

İthal ettiğimiz Örümcek Standlar’ın Türkiye’ye nakliyesi özel kutularla yapılır.Örümcek Stand kutularının içerisinden iki farklı şekilde örümcek stand çıkar. Bunlardan birisi Soft Case diye tabir ettiğimiz Bez Çantalı Örümcek Stand , diğeri ise Hard Case diye tabir ettiğimiz yani Bankolu Örümcek Stand’dır. İki örümcek stand çantasının içerisinden de; örümcek stand iskeleti, örümcek Stand baskı panellerini tutturabilmek için demir çubuklar , aydınlatma , örümcek Stand baskı panelleri için rulo mıknatıs, panelleri örümcek Stand iskeletine tutturabilmek için plastik panel aparatı bulunmaktadır.

Örümcek Stand iskeleti alüminyum renktedir, örümcek Stand çantaları tekerlekli olmasından dolayı taşınması oldukça kolaydır. Örümcek Stand çantaları siyah renktedir. Örümcek Standı otomobil içerisinde istediğiniz yere taşımanız mümkündür.

Geniş görsel alanı sayesinde fuar alanlarınızda Örümcek Stand ile tüm alanınızı kaplayabilir, Örümcek Stand sayesinde ürün tanıtımlarınızı görsel bir şova dönüştürebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz yere göre Örümcek Stand ölçüsünü ayarlayabilirsiniz.

orumcek-stand örnekleri_1

Örümcek Stand Kullanım Yerleri

Örümcek stand tüm ürün tanıtımlarında kullanılabilir. Örümcek stand geniş grafik alanı sayesinde tanıtımlar için etkileyici bir görsellik sunar. Örümcek stand fuarlarda, Örümcek stand seminerlerde, alışveriş merkezlerinde, kongrelerde vb. yerlerde hem şık hem de pratik çözümler sunar. Geniş görsel alanı sayesinde fuar alanlarınızda örümcek stand ile tüm alanınızı kaplayabilir, örümcek stand sayesinde ürün tanıtımlarınızı görsel bir şova dönüştürebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz yere göre örümcek stand ölçüsünü ayarlayabilirsiniz.

Örümcek Stand Uygulama Şekli

Örümcek standın bir çok ölçüsü mevcuttur. Fuar alanınız veya sunum yapacağınız alan ölçüsüne göre örümcek stand uygulaması yapmak mümkündür. Bunun için yapmanız gereken sunum alanınızın ölçüsünü belirlemek ve hangi ölçüdeki örümcek standın size uygun olduğunu tespit etmektedir.

Size en uygun ölçüdeki örümcek stand tespit edildikten sonra, sıra örümcek stand için görsel hazırlanmasına gelir. Tanıtımını yapmak istediğiniz ürünün grafik tasarımı hazırlanması için örümcek standın grafik ölçülerini öğrenmeniz gerekir. Belirlenen ölçülerde grafik tasarımı hazırlanarak dijital baskı işlemi tamamlanır. Görselin örümcek stand üzerine monte etme işlemi için öncelikle örümcek stand çantasının içerisinde bulunan baskı panelleri düz bir zemine konulur. Yapılmış olan dijital baskı panelleri, ölçülerine göre milimetrik şekilde kesim yapılır. Kesimi yapılan görsel, örümcek stand panellerine sıvanır.

Örümcek Stant Malzemeleri

Örümcek Stant Malzemeleri

Panel üzerine baskı uygulama işlemi yapılırken, panel arkalarına örümcek stand kurulumu sırasında kolaylık olması açısından numaralandırma yapılır. Bu işlem bittikten sonra, örümcek stand çantasının içerisinden rulo mıknatıs çıkartılarak , örümcek stand baskı panellerinin arkasına 3M çift taraflı bant yardımıyla monte edilir. Baskılı panelleri örümcek standa tutturabilmek için çantanın içerisinde bulunan plastik panel tutucu aparatlar panel üzerine yapıştırılır.

Tüm işlemler bittikten sonra örümcek stand iskeleti düz bir zemine kurulumu yapılır. Demir çubuklar iskelet üzerinde bulunan siyah plastik aparatlara takılır. Bu sayede örümcek stand sabitlenmiş olur. Örümcek stand için hazırlanmış olan mıknatıslı, baskılı paneller iskelet üzerinde bulunan vidalı yerlere monte edilir. Örümcek stand kurulumu tamamlanmış olur.

Tercih etmiş olduğunuz örümcek stand çantası hardcase (bankolu çanta) ise bu ürünün diğer bir özelliği de , çanta üzerine görsel kaplamanın mümkün olmasıdır. Örümcek stand hardcase çantası için 181cmx79cm ölçüsünde dijital baskı hazırlanır. Hazırlanmış olan dijital baskı panele sıvanır. Baskı panelinin arka kısmına çift taraflı bant ile mıknatıs tutturulur ve örümcek stand çantasının baskısı hazırlanmış olur.

Birka reklam olarak örümcek standlar’ı ithal ederken, müşterilerimize satış anında ve satış sonrası da dahil tam hizmet vermek ve ürünün kullanım kolaylığı sağlamak için yedek parça hizmeti de sunmaktayız. Bu sayede örümcek stand’ı defalarca kullanabilir hatta fuar alanınızda örümcek standınıza farklı baskılar uygulayarak aynı günde farklı ürünlerinizi sunma imkanına sahip olabilirsiniz. Dilerseniz mevcut baskı panellerini istediğinizde değiştirerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Örümcek Stand Kurulumu

Pürsu Örümcek Stant

Müşterilerimiz almış oldukları örümcek stand’ı kullanacağı alanda, belirtilen uygulama koşullarında kısa bir sürede kurabilirler. Kurulumda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, örümcek stand’ı kullanacağınız alana kurmanızdır. Kurulum için öncelikle örümcek standın iskeleti açılır, çanta içerisinde bulunan demir çubuklar iskelete monte edilir. Baskılı panelleri arkasında bulunan sıra numaralarına göre örümcek stand iskeleti üzerine mıknatıs yardımıyla tutturulur. Ürününüzü tanıtmak için örümcek stand hazır hale gelmiş olur.

Örümcek stand’ın kullanım alanında işlemi bittikten sonra sırasıyla panelleri, metal çubukları ve ışıkları örümcek stand (pop-up) çantasına yerleştirilir. Örümcek stand (pop-up) bir sonraki kuruluma kadar çantasında muhafaza edilir.

Örümcek Stand Ölçüleri

Örümcek Stant Ölçüleri_1

Örümcek Stant Ölçüleri_1

Örümcek Stant 3×1 : Baskı Ölçüsü : l:204cm h:230cm.

Örümcek Stant 3×2 : Baskı Ölçüsü : l:274cm h:230cm.

Örümcek Stant 3×3 : Baskı Ölçüsü : l:344cm h:230cm.

Örümcek Stant 3×4 : Baskı Ölçüsü : l:414cm h:230cm.

Örümcek Stant 3×5 : Baskı Ölçüsü : l:484cm h:230cm.

Örümcek Stant 3×8 : Baskı Ölçüsü : l:544cm h:230cm.

Örümcek Stant’ ın en sağ ve en sol panellerinin yarısı arkaya doğru kıvrıldığından dolayı, bu alana denk gelen görsel görünmeyecektir. Bu sebepten bu alan önem arz eden bir görsel denk gelmemesine dikkat ediniz. Zeminde kullanılan rengin devamını kullanmak en doğru seçim olacaktır.