2009 yılında Milhans Gıda ve Tarım Ürünleri Ticaret Şirketi tarafından kurulan Ottolist.com.tr, müşterilerine Kocaeli’nin Gebze ilçesinden sağlıklı, yerel ve yüksek kaliteli kuruyemiş tedariki konusunda destek vermektedir.

Türkiye harici dünyanın çeşitli yerlerinde nihai tüketicileri ile ürünlerini buluşturan Otto ve List markaları, tüketicilerinin ihtiyaçlarına bağlı olarak da ürünler geliştirmeye devam etmektedir.

Katıldığı fuarlarda ürünlerinin tanıtımını daha eğlenceli ve cazip şekilde vurgulamak amaçlı Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek uygulamaları ile ilgili Birka Reklam’ın müşteri temsilcileri ile iletişime geçen Ottolist.com.tr yetkilileri, kendileri için en uygun olan ahşap ayaklı çarkıfelek tasarım, üretim ve montaj için Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Birka Reklam’ın çarkıfelek modellerinden ahşap ayaklı çarkıfelek, genel olarak 70cm çapında çark üzeri dijital baskı,  mdf lam üzeri yüksek seri renkli folyo ve logo uygulaması şeklinde üretilmektedir.  Üretim süreci 3 ile 7 gün arasında değişen ahşap ayaklı çarkıfelek promosyon dağıtımlarında ve müşteri ilgisini çekmede oldukça etkili bir ürün olarak göze çarpmaktadır.

Birka Reklam olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşılık doğru ürün seçim ve üretimi konusunda yardımcı olmaktan ve müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede sağlamaktan büyük memnuniyet duymaktayız.

Bu anlamda çarkıfelek ihtiyaçları ile ilgili ahşap ayaklı çarkıfelek çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden, Ottolist.com.tr’ye tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.