1987 yılında yayıncılık hayatına başlayan Pegem Akademi, Türkiye’de akademik ve sınavlara hazırlıkta süreli yayınlarda akla gelen ilk kurumdur.

Türkiye’nin en büyük eğitim markası olan Pegem Akademi, Türkiye’nin pek çok ilinde de öğrencilerine birebir ve çevrimiçi hizmet vermektedir.

Birka Reklam ile İstanbul Bakırköy Pegem Akademi için iletişime geçen Pegem yetkileri, display ürün seçeneklerinden örümcek stant (pop-up) hakkında satış temsilcilerinden detaylı bilgi alarak üretim süreci için onay vermişlerdir.

Birka Reklam olarak ithalatını yapmakta olduğumuz

Reklam sektöründe kullanılan en portatif ürünlerdir biridir. Tekerlikle bir çanta içinden çıkan örümcek stant (pop-up) 230cm yüksekliğe 3,5mt genişliğe erişebilmektedir. Kullanım alanı oldukça geniş olan örümcek stant (pop-up) bu özellikleriyle firmalar tarafından çok tercih edilen bir üründür.

Örümcek stant (pop-up) ın iskeleti alüminyum renktedir. Stant çantaları tekerlekli olmasından dolayı taşıması oldukça kolay bir ürün olan örümcek stant (pop-up)ın çantaları siyah renkte olup binek araçlar içersin de rahatlıkla taşınabilmektedir.

Geniş görsel alanı sayesinde fuar alanlarında örümcek stant (pop-up) ile tüm alanınızı kaplayabilir ve ürün tanıtımlarınızı en güzel görsellikte müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.

Örümcek stant (pop-up) çalışmaları için Birka Reklam’ın grafik departmanından da destek alan Pegem Akademi’ye tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.