Pratik oil %100 yerli sermaye ile kurulmuş, madeni yağ sektöründe hizmet veren bir firmadır.

‘Limitsiz güç, yüksek performans’ sloganı ile var olduğu sektörde kalıcı yerini kısa sürede sağlayan Pratik oil, yağ taşımacılıkta kullandıkları varillerin giydirme işlemleri ile ilgili daha önceki referanslarına istinaden Birka Reklam ile internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Müşterileri için her zaman yenilik ve farklılıklara ayak uydurarak kaliteli üretim ve işçiliği ön planda tutan Birka Reklam, Pratik oil için metalden varil giydirme uygulamalarını oracal baskı folyosu kullanarak folyo baskı yöntemi ile üretim ve montajını sağlamıştır.

Çalışma hayatına başladığı 1997 yılından bugüne kadar geniş ürün yelpazesi ile birçok kuruma çözüm odaklı reklam hizmeti veren Birka Reklam koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çıktığı yolda halen başarıyla ilerlemektedir.

Bu anlamda tecrübeli kadrosu, sürekli yenilenen teknolojisi ve dünya standartlarında hizmet kalitesi ile yaratıcı ve profesyonel çözümlerin firması Birka Reklam’ı varil giydirme çalışmaları için tercih eden Pratik oil firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.