Merkezi Almanya da olan Putzmeister, Alman beton pompaları üreticisi olarak Türkiye’de Çerkezköy’de müşterilerine hizmet vermektedir.

Konut ve altyapının uygun fiyatlı ve sürdürülebilir olduğu bir dünyayı amaçlayan Putzmeister Birka Reklam ile,  çözüm ortaklarımızdan Apa Yayıncılık aracılığıyla tarafımızla iletişime geçmiştir.

Putzmeister için katılacakları fuar, seminerlerle birlikte Çerkezköy fabrikada kullanılmak üzere Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden alüminyum çerçeveli folyo baskı ve roll up çalışmalarının üretim ve baskı uygulamaları için anlaşma sağlanmıştır.

Alüminyum çerçeveli folyo baskının profil genişliği 25mm olup, önden kolayca açılır kapakları sayesinde yapılan baskıların kolayca uygulanıp değiştirilmesine imkan sağlamaktadır.

Roll up ise reklam malzemeleri içersin de en fazla kullanılan ve tercih edilen ürün olup, 80*200cm, 85*200cm ve 100*200cm en fazla kullanılan roll up ölçüleri olarak öne çıkmaktadır. Roll up mekanizması alüminyumdan oluşmaktadır ve içersin de roll up görselini saran bir mekanizma mevcuttur. Roll up ürünü kolay taşınabilinir özelliğinden dolayı da en çok tercih edilen display ürünlerindendir.

Display ürün seçeneklerimizden 70*100cm alüminyum çerçeveli folyo baskı ve 85*200cm roll up çalışmalarının üretim ve uygulaması için Birka Reklam’ı tercih eden Putzmeister tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.