2009 yılında İstanbul’da kurulmuş olan Quattro stant, etkinlikler ve sergiler için var olduğu sektörde öncü konumdadır.

Dünyanın her yerine fuar stant tasarımı, stant üretimi, stant lojistiği, stant depolaması konularında müşterilerinin ihtiyaçlarına göre en iyi hizmeti sunmak için çalışan Quattro;

Yakın zamanda ABD de yapılacak bir fuar için gerekli bazı stant ihtiyaçlarının tedarikinde Birka Reklam’ı display ürünlerinden,  A4 boyutlu 4 raflı ayaklı broşürlük ve ayaklı sensörlü dezenfektan stantlarını tercih etmiştir.

A4 boyutlu 4 raflı ayaklı broşürlük, 210mm*297mm boyutunda 4 adet broşür cebinden oluşmaktadır. Ayak kısmı alüminyum, raflar 10mm akriliktir. Taşıması ve kurulumu oldukça kolay olan bu ürün iş yerlerinin fuar ve  etkinliklerde en çok tercih ettiği display ürünlerindendir.

Ayaklı sensörlü dezenfektan stantları ise SARS-CoV-2 virüsünün neden olduğu Koronavirüs hastalığının (COVID-19)  tüm dünyayı olumsuz etkilemesi ile hijyenin sağlığımız için ne kadar önemli olduğunun anlaşılmasıyla daha da ön plana çıkmıştır. Ayaklı sensörlü dezenfektan stantlarımızda diğer tüm display ürünlerimizde olduğu gibi kurulumu oldukça kolaydır.

Quattro stant için,  teminini kısa sürede sağladığımız display ürünlerimizden A4 boyutlu 4 raflı ayaklı broşürlük ve ayaklı sensörlü dezenfektan stant konularında Birka Reklam ailesi olarak çözüm ortağı olarak tercih edilmekten memnuniyet duymaktayız.