20 yılı aşkın süredir var olduğu yazılım sektöründe genişleyen ürün portföyü ile müşterilerine değer katmak daha hızlı daha güçlü ve daha kaliteli çözümler sunmak için çok yönlü çalışan Rast Yazılım, günümüz teknoloji hızına eş değer ve sürekli gelişime açık teknoloji çalışmaları ile adından söz ettirmektedir.

Rast Yazılım, Birka Reklam ile, fuar alanlarında seminerlerde ve toplantılarda kullanmak üzere display ürün seçeneklerinden farklı ölçülerde görsel uygulama alanına sahip, sarmalı mekanizması ile kolay kurulum özellikli ve şık bir dış görünümüne sahip roll up banner ( roll banner) için iletişime geçmiştir.

Birka Reklam tarafından yurtdışından ithalatı yapılan roll up banner ( roll banner), reklam sektörünün en fazla tercih edilen ve en çok kullanılan ürünüdür. Özellikle reklam çalışmaları için görsel revize ve makaralı sistemi sayesinde görsele zarar vermeden saklama imkanı sağlayan roll up banner ( roll banner),  reklam sektörünün vazgeçilmez stant çeşitlerindendir.

Birka Reklam olarak kaliteli baskı – üretim ve Birka Reklam garantisi ile kısa sürede montaj ve teslimatını gerçekleştirdiğimiz display ürünler seçeneğinden roll up banner ( roll banner) uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih eden Rast Yazılım firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.