Birka Reklam tarafından yurt dışından ithalatını yapmış olduğumuz Roll Up Banner’lar, reklam sektöründe uzun zamandan beri önemli bir yeri olan reklam ürünüdür ve sektörde farklı isimler adı altında bilinmektedir.

Roll Up Banner kullanım kolaylığından dolayı en çok tercih edilen display stand ürünüdür.

[title size=”2″ content_align=”left” style_type=”double” sep_color=”” class=”” id=””]Büyük Ebat Roll Up Banner[/title]
Büyük Roll-Up

Büyük Roll-Up

200mt x 300mt ölçüsünde Roll Banner ,Teleskobik boruları sayesinde 200 × 200 – 200 × 250 ölçülerinde kullanmanız mümkündür. Ürün üzerinde bulunan teleskopik ayak sistemi sayesinde, ayarlanabilir ölçüye getirilebilen, görsel alanı 200 x 300 cm olan, tek seferde 6 m2 lik reklam alanı sağlayan tek üründür.

Roll Up Banner üzerine tek parça Avrupa Vinil baskı yapılmaktadır.

[separator style_type=”none” top_margin=”” bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””][title size=”2″ content_align=”left” style_type=”double” sep_color=”” class=”” id=””]Roll Up Banner Özellikleri[/title]
Roll-up Banner Özellikleri

Roll-up Banner Özellikleri

Roll Up Banner’lar alüminyum kasadan mamul edilmiştir. Roll Up Banner’lar yerli ve ithal olarak satılmaktadır. İthal Roll Up Banner’lar da kendi içlerinde farklı özelliklerine göre ayrım gösterirler. Roll Up Bannerlar’ın tamamı alüminyum gövdeli, yan kapakları plastik, alt ayakları plastik olanları piyasada bulunmaktadır. Roll Up Bannerlar’ın üst aparatları da farklıdır.

Roll Banner sıkıştırma üst aparatı , yapıştırma üst aparatı ve boru içine geçme üst aparatı olan modelleri vardır. Roll Up Banner çantasının içerisinde baskıyı tutan alüminyum çubuklar bulunmaktadır .

Roll-up Banner Detayı

Roll-up Banner Detayı

Roll Banner’ın en çok tercih edilen ve kullanılanı ise, tamamı alüminyumdan mamul olan üstten sıkıştırmalı Roll Up Banner’dır . Oldukça hafif olan Roll Up Banner’lar her yere rahatlıkla taşınabilmesinden dolayı çok tercih edilmektedir. Roll Up Banner otomatik mekanizmasından dolayı, baskıyı kendiliğinden içerisine sarar. Roll Up Bannerlar’ın üzerine vinly baskı veya kağıt baskı uygulaması yapılmaktadır.

[separator style_type=”none” top_margin=”” bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””][title size=”2″ content_align=”left” style_type=”double” sep_color=”” class=”” id=””]Roll Up Banner Kullanım Yerleri[/title]
Roll-up Banner Kullanım Yerleri

Roll-up Banner Kullanım Yerleri

Roll Up Bannerlar’ı fuar alanlarında, mağazalarda, ofislerde vb. gibi yerlerde rahatlıkla kullanmak mümkündür. Roll Up Banner standlar en az yer kaplayan stand türüdür. Roll Up Banner’da görüntünün boyuna göre yükseklik ayarı yapılabilmektedir. Roll Bbanner’ı uzun süreli kullanıma uygundur. Roll Up Banner standlar’ın baskıları istenildiği zaman değiştirilebilmektedir.

[separator style_type=”none” top_margin=”” bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””][title size=”2″ content_align=”left” style_type=”double” sep_color=”” class=”” id=””]Roll Up Banner Kullanım Şekli[/title]

Roll Up Banner standlar alüminyum gövde, alüminyum boru ve bez çantadan oluşmaktadır. Roll Up Bannerlar’ın taşıma çantaları siyah canvas kumaştır. Roll Up Banner standlar’ı ölçülerine göre yan yana kullanmanız mümkündür. Roll Up Banner stand’lar bir dakikadan az bir sürede kurulmaktadır. Roll Up Banner standlar’ın ağırlıkları 3 ile 5 kg arasında değişmektedir.

Roll Up Banner satandlar’ı kullanım sırasında baskıyı üst borudan çıkardıktan sonra hızla bırakırsanız roll up sarma mekanizmasında hasar meydana gelebilir. Roll Banner’ı uzun ömürlü kullanmak için baskıyı içine sararken dikkat etmek gerekmektedir.

Roll-up Banner

Roll-up Banner

Roll Up Banner standlar’ın üzerine baskı uygulaması için öncelikle resmin datası alınır. Roll Up Banner ölçüsünde dijital ortamda baskısı yapılır. Roll Up Banner ölçüsüne göre baskı kesimi yapıldıktan sonra Roll Up Banner mekanizmasının üzerindeki yere çift taraflı bantla yapıştırma suretiyle tutturulur.

Roll Up Banner stand’ın baskıyı tutması için üst aparata baskı montajı yapıldıktan sonra, standın gövdesinde bulunan yan kapaktaki anahtar çıkartılarak baskının mekanizma içerisine sarılması sağlanır.

Rollup baskı montajı tamamlanınca Roll Up Banner alt ayaklar açılır. Roll Up Banner alüminyum boru yerine monte edilerek Roll Up Banner üzerinde monte edilen baskı alüminyum boruya tutturulur.

Roll Up Banner stand’ın son kontrolleri yapıldıktan sonra paketlenerek çantasına konulur ve Roll Up Banner stand müşteriye teslim etmek üzere hazır hale getirilir. Roll Up Banner stand’lar ürünün müşteriye ulaşmasını en etkin ve hızlı şekilde sağlayan standlardır. Roll Up Banner stand’lar ekonomik olmasından ve taşınma rahatlığından dolayı çok tercih edilmektedir. Roll Up Banner stand’lar koli içerisinde onarlı adetler şeklindedir.

Roll Up Banner Ölçüleri

Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen 85 x 200cm Roll Up Banner grafik ölçüsü 85cm x 207 cm’dir. 100 x 200cm rol lup grafik ölçüsü ise 100cm x 207 cm’dir.

Roll Up Banner mekanizmasının rahat çalışması için 200cm’lik ölçüye 7cm’lik ek pay verilmektedir.

Birka Reklam firması olarak ithalatını yaptığımız Roll Up Banner’lar, ürün tanıtımlarınızda size en uygun ve kaliteli çözümler sunar .