1999 yılından beri Müşteri Sadakat ve Ödül Puan Hizmetleri sunan, Biggplus grubunun amiral gemisi Sanal Mağaza, loyalty alanında Türkiye’deki global kriterlere uyan tek yetkin ve uzman kuruluşudur.

Müşteri Sadakat Programları özelinde kendini geliştirmiş Sanal Mağaza, Çağrı Merkezi Hizmetleri kapsamında, projelere özel numara ayrılması, konuşmaların kayıt altına alınması, inbound & outbound çağrı raporlaması, SMS gönderimi, 200 hattan oluşan IVR tabanlı sistem üzerinden puan ve sevkiyat sorgulama servislerini sağlamaktadır.

1999 senesinden bu yana tam 16 yıldır Internet üzerinde ve Dijital dünyada kuvvetli teknik alt yapısıyla bilinen firma, bu sayede sosyal medya ve internet üzerinde ki araç giydirme araştırmasında BİRKAREKLAM a ulaşmıştır.

Firma olarak Araç giydirme konusunda özellikle tavsiye ettiğimiz ve kullandığımız 3m IJ180-10 cast folyo ve 3m 8519 cast laminasyon uygulamasını tercih eden Sanal Mağaza, malzemeden kaynaklı 3 yıl garanti süreci ile de yapılan işin uzun soluklu olması için BİRKAREKLAM a güvenmiş ve tercih etmiştir.

Görsel çalışmasının araç üzerinde uygulanış şeklinin belirlenmesi, görsel onay süreci ile hızlı bir şekilde araç giydirme işlemlerinin üretim aşamasına geçilmesi ve en uygun süreçte montaj işlemlerinin tamamlanmasıyla, zaman konusunda kayıp yaşatılmadan en iyi hizmet ile en hızlı şekilde teslim ettiğimiz;

Sadeliğin farklılık yaratabileceği, hizmetleri kadar kendisine verilen hizmetinde takdirini sağlayan Sanal Mağaza firmasına BİRKAREKLAM tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Sadece araç giydirmede değil cephe giydirme,  display ürün çalışmalarında da çözüm ortağı olmayı hedeflediğimiz firmamıza daha pek çok başarılı çalışma yılları dileriz…