İstanbul’da bir ilaç şirketi olan Santasya, ülkemizde ve dünyamızdaki tüm insanların sağlıklı, mutlu bir şekilde daha yüksek kalitede yaşamlarını devam ettirmek için yeni form güvenilir sağlık ürünler üreterek insan sağlığına hizmet vermeyi amaçlamıştır.

Santasya, Birka Reklam’dan gıda takviye, tıbbi medikal cihaz ve kozmetik ürünlerinin bilgilendirme amaçlı broşürlerinin sergilenmesi için Birka Reklam’ın display ürünleri seçeneklerinden broşürlük konusunda destek almıştır.

Tanıtım amacı ile kullanılan broşürlerin, daha düzenli ve özenli olması için tercih edilen broşürlükler, çoğunlukla ziyaret amaçlı mekân, danışma masaları, hastane ya da devlet kurumlarında görülebilmektedir.

Display ürün seçeneklerinden broşürlükler, pleksi malzemeden istenilen ebat ve özelliklerde cnc ya da lazer makinelerde kesilerek şekillendirilmektedir. Genelde el ilanları ve broşür koymakta kullanılan tek katlı ya da çok katlı olan bu ürünler şirketlerin tanıtım amacıyla kullandıkları matbaa ürünleri olarak bilinmektedir.

Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden broşürlükler için hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımızla destek verdiğimiz Santasya firmasına,  üretim ve teslimat konusunda Birka Reklam ailesi olarak bizlere güvendikleri ve tercih ettikleri için bir kez daha teşekkür ederiz.