‘Kendi kombinini kendin yarat’ sloganı ile mobilya, perde, duvar kağıdı, döşemelik kumaş konusunda müşterilerine hizmet veren Scarlet Home, İstanbul Ümraniye Keyap Çarşı Sitesinde yer almaktadır.

Birka Reklam ile ‘en iyi pazarlamacınız aracınızdır’ sloganı üzerinden telefon ile iletişime geçen Scarlet Home Birka Reklam’ı , Keyap ofisinde ziyaret ederek araç giydirme ile ilgili sürecini başlatmıştır.

Araç giydirme ile ilgili kullanılan malzemeden, uygulama şekline kadar tüm süreci takip edip yakından ilgilenen Scarlet Home en son araç giydirme ile ilgili yasal süreç ve vergilendirme konularında konusunda uzman müşteri temsilcilerinden destek almıştır.

Araç giydirme işlemlerinden tavan hariç komple araç giydirme uygulaması için anlaşma sağlayan Scarlet Home 2015 ticari araçlarda reklam bulundurulması yönetmeliğine uygun olarak ön kaput arka bagaj kapılarını düz renk şeklinde araç giydirme yaptırmıştır.

Araç giydirme seçeneklerinden komple araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih eden Scarlet Home firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.