2012 yılından itibaren, Türkiye genelinde bilgi ve haberleşme teknolojileri sektöründe yer alan Scs Aksesuar, tüketici elektroniği ve mobil cihaz sektörlerinde toptan perakende satışlar gerçekleştirerek var olduğu sektöre yön vermektedir.

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlamaya çalışan Scs Aksesuar, müşterileri için yaygın şube ağlarında ve alternatif dağıtım kanallarında ürün tanıtımlarını, promosyon dağıtımlarını daha eğlenceli hale getirmek amacıyla Birka Reklam ile display ürün seçeneklerinden çarkıfelek uygulamaları için iletişime geçmiştir.

Çarkıfelek – hediye çarkı olarak da bilinen çarkıfelek çalışmalarımızdan gizli teleskopik ayaklı çarkıfeleği kendileri için en uygun ürün olarak seçen Scs Aksesuar üretimi için müşteri temsilcilerimize onay vermiştir.

Gizli teleskopik ayaklı çarkıfelek; teleskopik ayak, 2 kademeli yükseltme, ayak kısmı dekoratif olarak kapatılarak, çark ve kapama üzerinde yer alan görseller dijital baskılı şeklinde üretilerek montajı sağlanmaktadır.

Bu anlamda üretim ve montajı 3 iş günü gibi kısa bir sürede tamamlanan gizli teleskopik ayaklı çarkıfelek çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden ve öneren Scs Aksesuar’a tercih ve tavsiyelerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.