Avrupa’nın en büyük teknoloji holdingi olan Siemens, Kartal kampüsü ofis çalışanlarını motive etmek amaçlı Birka Reklam’ın müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırladığı alternatifli çarkıfelek modelleri ile ilgili internet üzerinden iletişime geçmiştir.

‘Çarkıfelek müşterilerimiz için dönüyor’ sloganı ile internet sitemizden ya da 0507 8489670 nolu whatss up numaramızdan bilgi alabileceğiniz Çarkıfelek, hediye çarkı olarak da adlandırılmaktadır.

Müşterilerimize en iyi kaliteyi en uygun maliyetlerle sunmayı amaç edinen Birka Reklam, bu anlamda müşterilerimizin taleplerine en uygun ürün seçimi için, konusunda uzman müşteri temsilcilerimizle müşterilerimize her zaman yardımcı olmak için iletişim ve bilgilendirme halindedir.

Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek uygulamalarından teleskopik ayaklı çarkıfelek için tasarım, üretim ve montaj konusunda destek verdiğimiz Siemens kartal kampüsüne teleskopik ayaklı çarkıfelek üretimi için Birka Reklam’ı tercih ettiklerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.