2018 yılında kurulan paranın dijital hali Sipay, ödeme sistemleri alanındaki yenilikçi bakış açısıyla dijital ortamda adından söz ettirmektedir. Müşterilerine yüksek güvenlik standartlarında hizmet veren Sipay, avantajlı komisyon oranları, güvenli çevrimiçi ödeme ve link yöntemi ile hızlı ödeme konusunda müşterilerine destek verip sanal pos ile müşterilerinin işlerini büyütmesine imkân vermektedir.

Birka Reklam ile display ürün seçenekleri için internet üzerinden iletişime geçen Sipay, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre alternatifli modellerde üretimini yaptığımız çarkıfelek çalışmalarından gizli teleskopik ayaklı çarkıfelek için karar kılmıştır.

Birka Reklam tarafından demonte olarak sevki sağlanan gizli teleskopik ayaklı çarkıfelek, kurulum kolaylığına sahip ve müşterilerimiz tarafından oldukça fazla tercih edilen baskılı çarkıfelek modeli olarak göze çarpmaktadır.

Display ürün seçeneklerinden çarkıfelek modeli olan gizli teleskopik ayaklı çarkıfelek üretimi için Birka Reklam’ı tercih eden Sipay firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.

Birka Reklam’ın hem dikkat çekici hem de eğlenceli çarkıfelek modelleri için müşteri temsilcilerimizle 02163143600-05078489670 nolu telefonlarımızdan iletişime geçebilir, sizin için en uygun çarkıfelek modeli için tasarım ve teslimat bilgileri konusunda destek alabilirsiniz.