Birka Reklam,  çalışma hayatına başladığı 1995 yılından bugüne kadar, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen tecrübeli kadrosu, sürekli yenilen teknolojisi ve dünya standartlarında hizmet kalitesi ile yaratıcı ve profesyonel çözümler ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Türkiye’nin ilk araç giydirme merkezi olarak, tecrübeli montaj ekibimizce araçların boyasına zarar verilmeden araç kaplama yapılmakta ve yine aynı şekilde kullandığı 3M malzemeden dolayı söküm esnasında araç yüzeyi zarar görmemektedir.

Birka Reklam olarak araç giydirme seçenekleri çok çeşitli olan firmamızda standart araç giydirme tekniklerinin harici, aracınızı rengini mat, parlak, sedefli, karbon vb. ürünlerle gerek bölgesel gerek komple giydirme yapabilmekteyiz.

Yakın zaman içersin de araç giydirme seçeneklerinden, özel araç giydirme tasarım işlemi olarak hizmet verdiğimiz müşterimize, orijinali siyah olan aracı için seçtiği dove blue metallic rengi uygulaması için Birka Reklam’ı tercih ettiği için bir kez daha teşekkür ederiz.

Ayrıca bilinmesi gereklidir ki, araç giydirme seçeneklerinden, özel araç giydirme tasarım işlemi için gerekli yasal işlemler,  aracınızı muayene istasyonuna götürerek, uygunluk denetimi sonrası renk tespiti işlemi gerçekleşmesi ile olmaktadır. Bu sürecin devamında alınan onay evrakları ile ruhsatınıza işletilen yeni renk tercihinizle trafikte aracınızı rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.