Çin, Japon ve Thai mutfağından yemeklerin yer aldığı geniş bir menüye sahip Sushico, restoranlarına gelen misafirleri için promosyon dağıtımlarını daha eğlenceli hale getirmek adına Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek uygulamaları ile ilgili Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcileri ile iletişime geçmiştir.

Birka Reklam tarafından müşterilerinin ihtiyaçlarına göre alternatifli olarak üretilen  çarkıfelek çalışmalarından kendileri için en uygun olan duvara monte aparatlı çarkıfelek çalışmaları için anlaşma sağlayan Sushico, görsel çalışmaları için de yine Birka Reklam’ın grafik departmanından destek almıştır.

Çarkıfelek müşterileriniz için dönüyor sloganı ile internet üzerinden reklam çalışmalarını yaptığımız çarkıfelek seçenekleri ile ilgili daha detaylı bilgi ve talepleriniz için satış temsilcilerimize 02163143600 nolu telefondan, 050578489670 nolu whats up hattından iletişime geçebilirsiniz.

Birka Reklam olarak tasarım ve üretimini yaptığımız 70cm çapında çark üzeri dijital baskılı duvara monte aparatlı çarkıfelek çalışmaları için bizleri tercih eden Sushico firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.