Sutem 2007 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren yenilikleri takip ederek var olduğu elektrik sektöründe kazandığı tecrübeler ile üyelerine en iyi kaliteyi en iyi çözümlerle sunarak var olduğu sektörde önemli bir yere sahip olmuştur.

Birka Reklam ile kendilerini en iyi tanımlayan kurumsal görsellerin yer aldığı, sunduğu hizmet ve servislerin vurgulandığı ve kolayca kendilerine ulaşılabilecek olan sosyal medya hesaplarının paylaşıldığı araç giydirme reklam çalışmalarının üretim ve montaj süreci için internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmaları için profesyonel grafik tasarım, kaliteli baskı ve üretim, 3M baskı malzemesi, tecrübeli montaj ekibi ve Birka Reklam garantisi ile hizmet verdiğimiz Sutem,

Araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulamalarının tamamlanması ile araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi konularında da konusunda uzman müşteri temsilcileri tarafından bilgilendirilmiştir.

Birka Reklam olarak müşterilerimize zarar ettiren tasarruflar yerine, uzun vadede kazandıran kaliteyi, ideal bir maliyetle sunduğumuz araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Sutem firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.