Kore Tungstem şirketi, 1916 yılında Günay Kore’de kurulmuş olup, sadece Güney Kore değil tüm dünya da en büyük ve en yenilikçi endüstriyel kesici olarak ismini duyurmuştur.

Hayatlarımızın daha kaliteli daha güvenilir hale gelmesi için çalışan Taegu Tec, müşterilerine sağladığı özel çözüm ve teknik danışmanlığı ile var olduğu sektörde ilklere de imza atmıştır.

Birka Reklam ile katılacakları fuar, seminer ve toplantılarda kullanabilecekleri reklam görselli display ürünleri seçeneklerini araştırırken internet üzerinde rast gelen Teagu Tec, Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden roll up banner (roll banner) çalışmaları için, iletişime geçmiştir.

Reklam sektöründe uzun zamandan beri önemli bir yeri olan display ürün seçeneklerinden roll up banner (roll banner), çalışma hayatına 1997’de başlayan Birka Reklam’ın geniş ürün yelpazesi içersin de en çok tercih edilen display ürün seçeneklerinden kullanım ve kurulum kolaylığı en rahat ürünlerinden biri olarak göze çarpmaktadır.

Birka Reklam ailesi olarak tecrübeli kadromuz, sürekli yenilen teknolojimiz ve dünya standartlarında hizmet kalitesi anlayışı ile hizmet verdiğimiz diğer tüm müşterilerimiz gibi Teagu Tec firmasına Birka Reklam’ı tercih ettiklerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.