Nisan 2021 tarihi ile kurulan Tekno Beyaz Bilişim Bilgisayar Kiralama Hizmetleri, en uygun fiyatlarda profesyonel oyuncu ekipmanları, bilgisayarlar ve bilgisayar bileşenlerini müşterileri buluşturmayı hedeflemektedir.

Yeni bir başlangıç yapan Tekno Beyaz Bilişim Bilgisayar Kiralama Hizmetleri, var olduğu sektörde reklam kampanyaları için doğru strateji ile etkili bir tanıtım sağlamak amacıyla araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Birka Reklam olarak, Tekno Beyaz Bilişim Bilgisayar Kiralama Hizmetlerine araç giydirme ile ilgili reklamın etkisi, araç giydirmede yasal işlemler, reklam vergisi, araç giydirmenin nasıl yapıldığı montaj şekli ömrü, araç giydirme işlemlerinde grafik tasarım teknikleri, araç giydirmede kullanılan folyo çeşitleri gibi önemli noktalarda müşteri temsilcilerimiz tarafından detaylı bilgi paylaşımı yapılmıştır.

24 yıldır araç giydirme konusunda kurumsal müşterilerinin yanı sıra perakende müşterileri içinde kaliteli hizmet anlayışını benimseyen Birka Reklam, Tekno Beyaz Bilişim Bilgisayar Kiralama Hizmetleri firmasına araç giydirme çalışmaları için profesyonel grafik tasarım desteği, kaliteli baskı-üretim, 3M baskı malzemesi, tecrübeli montaj ekibi, Birka Reklam garantisi ile hizmet vermiştir.

Araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme ve araç kapı magnet çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Tekno Beyaz Bilişim Bilgisayar Kiralama Hizmetlerine tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.