The Steve Group, 2021 yılında kurulan birçok farklı içeriği bünyesinde bulunduran finans ve sosyal yaşamı bir araya getiren pek çok alt markaya sahip İstanbul’a kayıtlı bir platformdur.

The Steve Group, Birka Reklam ile katılacakları bir etkinlik de, promosyon ürünlerinin dağıtımını daha eğlenceli ve dikkat çekici olması amacıyla çarkıfelek – şans çarkı uygulaması için internet üzerinden iletişime geçmiştir.

İhtiyaçlarına göre alternatif çarkıfelek modellerinden kendileri için en uygun olduğunu düşündükleri gizli teleskopik ayaklı çarkıfelek için üretim ve montaj konusunda Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Çarkıfelek – şans çark seçeneklerinden gizli teleskopik ayaklı çarkıfelek 2 kademeli ayarlanabilir yükseltiye sahip olup, ayak kısmı dekoratif olarak dekoto ile kapatılmaktadır. Hem ayak hem de çark kısmı dijital baskı ile renklendirilen gizli teleskopik ayaklı çarkıfelek çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden The Steve Group firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.